Pomocnik

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania

> OBSŁUGA MASZYNY MYJĄCEJ

– obsługa maszyny myjącej plastikowe skrzynki logistyczne
– układanie skrzynek na taśmie i na paletach
– sprawdzanie stanu technicznego skrzynek

> KOMISJONOWANIE I SORTOWANIE (ręczne lub zautomatyzowane)

– wyszukiwanie towarów wg podanego klucza (skaner)
– transport wewnętrzny palet
– kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki – według informacji wyświetlanych na ekranie
– zbieranie zamówień za pomocą skanera
– rozładunek / załadunek towaru (do 20-30 kg)
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej

Dołącz do nas, jeśli:

  • znasz język niemiecki w stopniu podstawowym lub komunikatywnym lub chcesz się nauczyć
  • masz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym i posiadasz uprawnienia
  • chętnie wykonujesz swoje obowiązki i potrafisz zorganizować swoją pracę
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód na wyjazd w celu zachowania niezależności mobilnej na miejscu
  • jesteś gotowy do szybkiego rozpoczęcia współpracy w systemie zmianowym w jednej z lokalizacji: Schweinfurt, Schwerte, Langenau, Empfingen, Norymberga

A w zamian otrzymasz:

  • pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec – w tym znalezienie zakwaterowania (możliwość poszukiwania również na własną rękę) oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
  • w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech)
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny
  • stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy