Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania

  • codzienna obsługa wózka widłowego (w zależności od lokalizacji: frontowy, boczny, spalinowy)
  • załadowywanie i wyładowywanie ładunków z samochodów ciężarowych i przyczep
  • transport wewnętrzny materiału
  • równomierne układanie ładunku w samochodach ciężarowych (towary o różnych wymiarach)
  • pobieranie, sprawdzanie ilościowe i przekazywanie towarów odbiorcy oraz prowadzenie dokumentacji przewozowej
  • zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu (towary o różnych wymiarach/gabarytach)
  • przestrzeganie przepisów bhp

Dołącz do nas, jeśli:

  • znasz język niemiecki w stopniu podstawowym lub komunikatywnym lub chcesz się nauczyć
  • masz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym i posiadasz uprawnienia
  • chętnie wykonujesz swoje obowiązki i potrafisz zorganizować swoją pracę
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód na wyjazd w celu zachowania niezależności mobilnej na miejscu
  • jesteś gotowy do szybkiego rozpoczęcia współpracy w systemie zmianowym w jednej z lokalizacji: Schweinfurt, Schwerte, Langenau, Empfingen, Norymberga

A w zamian otrzymasz:

  • pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec – w tym znalezienie zakwaterowania (możliwość poszukiwania również na własną rękę) oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
  • w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech)
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny
  • stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy